فروشگاه فیگووب

چگونه می توان به کاربران جدید یک ایمیل خوش آمد گویی سفارشی در وردپرس ارسال کرد

آیا می خواهید به کاربران جدید خود یک ایمیل خوش آمد گویی سفارشی ارسال کنید؟ در بیشتر موارد ، هنگامی که کاربران جدیدی را در وب سایت ایجاد می کنید، آنها ایمیلی با اطلاعات حساب خود دریافت می کنند. این بسیار مفید است ، اما چرا آن ایمیل حاوی یک پیام خوش آمد گویی نیست؟

بسیار مهم است که به بازدیدکنندگان خود اطلاع دهید که چقدر برای شما مهم هستند.

ثبت نام وردپرس در هر وب سایت به صورت متفاوتی انجام می شود ، اما تقریباً همه آنها به یک آدرس ایمیل نیاز دارند. این آدرس ایمیل می تواند برای ارسال ایمیل خوش آمد گویی و همچنین ثبت نام کاربران در اشتراک ایمیل شما ، به شرط رضایت آنها ، مورد استفاده قرار گیرد.

امروز ، من نحوه ارسال خودکار ایمیل های خوش آمد گویی سفارشی را برای کاربران جدید در وردپرس با استفاده از افزونه Email Subscribers & Newsletters نشان می دهم.

آیا بازدیدکنندگان واقعاً این ایمیل ها را می خواهند؟

در بسیاری از موارد ، پاسخ احتمالاً منفی است. بسیاری از افراد پیام های اسپم زیادی دریافت می کنند و میزان تحمل آن بسیار کم است. حتی ممکن است راهی مطمئن برای ارسال ایمیل های شما به پوشه های اسپم آنها باشد. با این حال ، یک ایمیل خوش آمد گویی که حاوی اطلاعات حساب است ، از این قاعده مستثنی است.

و این به این دلیل است که مردم به آن اطلاعات نیاز دارند. این همچنین به عنوان اولین بازدید کننده از طریق ایمیل های شما دو برابر می شود. بنابراین ، باید مورد خوبی باشد.

برای جلوگیری از ایجاد اولین برداشت بد ، باید مطمئن شوید که ایمیل شما شیک ، دوستانه و ارزش خواندن را دارد. و خوشبختانه ، از آنجا که این ممکن است حاوی اطلاعات حساب باشد ، در حال حاضر یک دلیل دارد.

به خاطر داشته باشید که در نتیجه محبوبیت تلفن های هوشمند و سایر دستگاه های تلفن همراه ، ایمیل ها در هر مکانی قابل بررسی هستند. و تلفن همراه محبوب ترین روش بررسی این پیام ها است. شما باید این را در نظر بگیرید زیرا اگر ایمیلی با تلفن همراه ایجاد نشود ، ممکن است مشکلاتی وجود داشته باشد.

نحوه ارسال ایمیل خوش آمدگویی سفارشی به کاربران جدید

مرحله 1: افزونه email subscriber را نصب کنید.

email subscriber یکی از بهترین گزینه های موجود برای ساخت یک اشتراک ایمیل در وردپرس است. از این افزونه می توان برای مدیریت همه نیازهای ایمیل شما از جمله موارد کلی مانند ایمیل های خوش آمد گویی استفاده کرد.

مطمئناً ، سایر ویژگی های دیگری نیز وجود دارد که باید از جمله آنها ، ایمیل های اعلان ، ایمیل های برنامه ریزی شده یا دستی ، وضعیت ایمیل و مواردی که ما دنبال می کنیم ، از ایمیل های استقبال کننده در نظر بگیریم. خوشبختانه ، تنظیم و استفاده از آن کاملاً آسان است.

روی افزونه ها کلیک کنید و گزینه افزودن را در پنل مدیریت سمت چپ انتخاب کنید.

نصب افزونه email subscribers در وردپرس

اگر نمی دانید افزونه وردپرس را نصب کنید آموزش نصب افزونه وردپرس را بخوانید

توجه: قبل از انجام اقدامات دیگر در وردپرس ، حتماً تنظیمات را پیکربندی کنید. برخی از آنها ممکن است ایمیل یا اعلان هایی را که شما نمی خواهید ارسال شود. به عنوان مثال ، هر زمان که مشترک جدیدی دریافت می کنید ، این افزونه تنظیم شده است که به طور پیش فرض یک ایمیل اعلان برای مدیر ارسال کند.

مرحله 2: تنظیمات پیش فرض را تغییر دهید.

اولین کاری که باید انجام دهید تغییر تنظیمات پیش فرض افزونه است. به طور پیش فرض ، می تواند انواع ایمیل و اعلان ها را به طور خودکار برای مدیر ارسال کند و این ممکن است آزار دهنده باشد.

در پنل مدیریت سمت راست بر روی Email Subscribers کلیک کنید و گزینه Settings را انتخاب کنید. با این کار صفحه تنظیمات اصلی افزونه بالا می رود.

تنظیمات افزونه email subscribers

در اینجا تمام ایمیل های پیش فرض را مشاهده خواهید کرد که با انجام اقدامات خاصی در وب سایت شما ارسال می شوند. این نیز جایی است که می توانید الگوی ایمیل خوش آمد گویی را پیدا کنید ، اما قبل از رسیدن به آن. من اکیداً پیشنهاد می کنم همه این اعلان ها را غیرفعال کنید.

به طور خلاصه ، آنها می توانند بسیار آزار دهنده باشند و پیام ها بسیار عمومی هستند ، به ویژه ایمیل خوش آمد گویی ، که ما برای اصلاح آن در اینجا هستیم.

برای غیرفعال کردن این اعلان ها ، کافی است بر روی کلید کشویی کنار هر اعلان کلیک کنید و برای اعمال تغییرات بر روی دکمه “Save Settings” کلیک کنید.

مرحله 3: ایمیل خوش آمد گویی خود را سفارشی کنید

اکنون که دیگر نگران ارسال هرزنامه اعلان نیستید ، وقت آن است که ایمیل استقبال را شخصی سازی کنید.

در حالی که هنوز در قسمت اعلان های افزونه هستید ، نگاهی به ایمیل پیش فرض خوش آمد گویی بیندازید. باید بلافاصله متوجه شوید که گزینه پیش فرض از وب سایت شما به عنوان وبلاگ من یاد می کند. این پیام تاکنون پذیرفتنی نیست.

این پلاگین دارای کلمات کلیدی متنوعی است که می توانید با وارد کردن آنها به ایمیل ، اطلاعات خاصی را فراخوانی کنید. این کلمات کلیدی شامل موارد زیر هستنند.

نام کوچک:{{FIRSTNAME}}
نام خانوادگی:{{LASTNAME}}
نام:{{NAME}}
ایمیل:{{EMAIL}}
لیست:{{LIST}}
لغو اشتراک:{{UNSUBSCRIBE-LINK}}

به عنوان مثال ، من می توانم “Welcome {{FIRSTNAME}}” را بنویسم و ​​در پایان با خواندن “Welcome figuweb” یا هر نام کوچکی از بازدید کننده ، می خوانید. من استفاده از نام کوچک را بسیار تشویق می کنم زیرا به نظر دوستانه تر می رسد و به احتمال زیاد در یک ایمیل توجه کسی را به خود جلب می کند.

با این حال ، وب سایت هایی با لحن حرفه ای تر ممکن است بگویند “سلام آقای / خانم {{LASTNAME}}” زیرا حرفه ای تر به نظر می رسد. لحن وب سایت خود را مطابقت دهید.

بقیه ایمیل باید حاوی یک پیام خوب باشد که از آنها در وب سایت شما استقبال می کند. در صورت تمایل پیوندهایی را به قسمتهای مختلف وب سایت خود اضافه کنید. حتماً یک لینک لغو اشتراک را در پایین ایمیل وارد کنید. از این گذشته ، ممکن است شخصی ایمیل دوست خود را در آن قرار دهد.

حتما اشتباه تایپی را بررسی کنید!

هنگامی که از ایمیل استقبال خود راضی شدید ، با کلیک روی نوار لغزنده ، اعلان ایمیل را روشن کرده و به پایین صفحه بروید و بر روی دکمه “ذخیره تنظیمات” کلیک کنید.

ارسال ایمیل سفارشی به کاربر تازه

تبریک می گویم ، شما ایمیل خوش آمدگویی وب سایت خود را سفارشی کرده اید. در هر زمان می توانید ویرایش کنید. ایمیل باید به روز باشد. به عنوان مثال ، اگر تصمیم دارید برنامه انتشار محتوای خود را در آن بگنجانید و آن برنامه تغییر کند ، ایمیل باید به روز شود.

از ارسال هرزنامه به بازدید کنندگان خود جلوگیری کنید

بزرگترین اشتباهی که وب سایتهای جدید مرتکب می شوند ارسال ایمیل توسط بازدید کنندگان از طریق ایمیل است. بسیاری از وب سایت های جدید تصمیم دارند که بازدیدکنندگان خود را در مورد هر محتوا یا تغییراتی که ایجاد می کنند آگاه کنند. این ضروری نیست و باید به هر قیمتی از آن اجتناب کرد. در غیر این صورت ، مطمئناً در جعبه هرزنامه قرار خواهید گرفت.

بسیاری از وب سایت ها و شرکت های بزرگ دارای محتوای بسیار زیادی هستند که بسته به ماهیت وب سایت تصمیم می گیرند روزانه یا هفتگی به روز رسانی کنند. ایمیل ها باید معنی دار باشند ، اگر روزانه محتوای زیادی ندارید ، ایمیل های روزانه برای شما مناسب نیستند.

سعی نکنید که کارساز باشد ، این کار درست نیست.

به عنوان مثال ، اگر وب سایت شما محصولات می فروشد ، اطلاع رسانی به بازدید کنندگان از معاملات شما بسیار خوب است. متأسفانه معاملات به زمان حساس هستند ، بنابراین گفتن درباره معامله ای که فردا پایان می یابد یا خاتمه یافته است ، روش خوبی برای اثبات ارزش ایمیل شما نیست.

در واقع ، اطلاعات قدیمی وب سایت شما را بد جلوه می دهد و باید از آنها اجتناب شود. امید وار هستیم این مقاله به شما کمک کرده باشد.

راستی! برای دریافت مطالب جدید در کانال تلگرام یا پیج اینستاگرام فیگووب عضو شوید.

نظر شما در این‌باره چیست؟

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *