فروشگاه فیگووب

چگونه می توان پست وبلاگ را به راحتی در رایانه خود ذخیره کرد با (چند روش)

آیا می خواهید پست های وبلاگ وردپرس خود را در رایانه خود ذخیره کنید؟ به طور معمول ، می توانید از وردپرس نسخه پشتیبان تهیه کنید و آن را در رایانه خود ذخیره کنید. با این حال ، بدون نصب مجدد وردپرس ، این پشتیبان ها قابل خواندن نیستند و به راحتی قابل اشتراک نیستند.

در این مقاله ، به شما نشان خواهیم داد که چگونه یک نسخه از محتوای وبلاگ خود را که می توانید بخوانید ، به اشتراک بگذارید یا حتی به کتاب الکترونیکی تبدیل کنید ، به راحتی ذخیره کنید.

ذخیره پست های وبلاگ

چرا پست های وبلاگ خود را در رایانه ذخیره کنید؟

دلایل مختلفی برای ذخیره پست های وبلاگ خود در رایانه وجود دارد. رایج ترین دلیل ایجاد نسخه پشتیبان از وبلاگ خود است ، تا بعداً بتوانید آن را بازیابی کنید. ممکن است بخواهید آن را به یک وب سایت جدید وردپرس منتقل کنید یا فقط به عنوان یک اقدام امنیتی ایمن نگه دارید.

یا ممکن است بخواهید وب سایت وردپرس خود را ببندید و حذف کنید ، اما می خواهید محتوای وبلاگ خود را در قالبی قابل خواندن حفظ کنید. به جای ذخیره آنها به عنوان پرونده های پشتیبان ، می توانید تمام پست های وبلاگ خود را به صورت PDF یا کتاب الکترونیکی ذخیره کنید ، بنابراین می توانید مقالات خود را به راحتی بخوانید یا به اشتراک بگذارید.

دلیل متداول دیگر ، انتقال از یک بستر وبلاگ نویسی دیگر به وردپرس است. برای این کار باید پست های وبلاگ خود را ذخیره کنید و سپس آنها را در وردپرس وارد کنید.

چندین روش برای ذخیره و بارگیری پست های وبلاگ شما وجود دارد. بسته به نیاز خود می توانید روشی را انتخاب کنید که مناسب شما باشد.

ایجاد پشتیبان از کل وبلاگ خود
ایجاد PDF یا کتاب الکترونیکی از پست های وبلاگ خود
چاپ کتاب از پست های وبلاگ شما
ذخیره وبلاگ خود برای مهاجرت

ایجاد پشتیبان از وبلاگ شما

اگر می خواهید از پست های وبلاگ خود برای نگهداری پشتیبان تهیه کنید ، این روش توصیه می شود.

به شما امکان می دهد پست های وبلاگ خود را در هر وب سایت وردپرس دیگری بازیابی کنید. با این حال ، پست های وبلاگ شما را در قالبی قابل خواندن یا اشتراک گذاری ذخیره نمی کند.

وردپرس یک ویژگی داخلی برای صادرات پست های وبلاگ شما دارد. نگران نباشید ، به ابزارها »صادرات بروید. صفحه ای در قسمت مدیریت وردپرس خود قرار دهید. در اینجا ، می توانید کل سایت خود ، یا فقط پست های وبلاگ خود را بارگیری کنید.

پس از آن ، می توانید بر روی دکمه Download Export File کلیک کنید و وردپرس تمام پست های وبلاگ شما را در قالب XML بارگیری می کند. از این پرونده می توان برای بازیابی سایت شما یا مهاجرت به دامنه دیگری یا میزبان وب دیگری استفاده کرد.

برون بری اطلاعات وردپرس

همچنین می توانید کل کتابخانه رسانه خود را بارگیری کرده و تصاویر و فیلم های خود را جداگانه ذخیره کنید.

با این حال ، اگر می خواهید از کل سایت وردپرس خود نسخه پشتیبان تهیه کنید ، ابزار صادرات روش ایده آل نیست. این هیچ داده وب سایت ، تنظیمات ، قالب وردپرس یا افزونه های دیگر را ذخیره نمی کند.

برای آن ، شما باید از یک افزونه پشتیبان گیری مناسب وردپرس استفاده کنید. این پلاگین ها به شما امکان می دهد از وب سایت وردپرس پشتیبان کاملی تهیه کنید که می توانید آن را در رایانه ذخیره کرده یا در فضای ذخیره سازی ابری مانند Google Drive یا Dropbox بارگذاری کنید.

همچنین می توانید آنها را تنظیم کنید ، بنابراین در فواصل منظم به طور خودکار پشتیبان گیری می کنند و از راه دور ذخیره می شوند.

ما توصیه می کنیم از UpdraftPlus استفاده کنید که استفاده از آن آسان است و از چندین گزینه ذخیره سازی ابری پشتیبانی می کند. برای جزئیات بیشتر ، به راهنمای تنظیم نسخه پشتیبان وردپرس با استفاده از UpdraftPlus مراجعه کنید.

ایجاد PDF یا کتاب الکترونیکی از وبلاگ شما

مشکل افزونه های پشتیبان گیری وردپرس یا روش صادرات پیش فرض این است که پست های وبلاگ شما در خارج از وردپرس قابل خواندن نیست.

به همین دلیل است که بسیاری از کاربران ترجیح می دهند پست های وبلاگ را به صورت PDF ذخیره کنند زیرا خواندن ، اشتراک گذاری یا بازنشر مجدد پست وبلاگ به عنوان کتاب الکترونیکی را آسان می کند.

بیایید نگاهی به چگونگی ذخیره پست های وبلاگ خود به صورت PDF در رایانه خود بیاندازیم.

اگر فقط به دنبال ذخیره یک پست وبلاگ هستید ، ساده ترین راه این است که آن را در یک مرورگر باز کنید و از میانبر صفحه کلید CTRL + P (برای ویندوز) یا CMD + P (برای Mac) استفاده کنید. با این کار پنجره تنظیمات چاپ مرورگر باز می شود.

اکنون می توانید مقصد را به «ذخیره به عنوان PDF» تغییر داده و بر روی دکمه «ذخیره» کلیک کنید تا در رایانه بارگیری شود.

ذخیره سایت با مرورگر با پسوند pdf

ایجاد PDF و ذخیره صفحه از سایت با افزونه

حال ، اگر می خواهید همه پست های وبلاگ خود را بصورت PDF ذخیره کنید ، ساده ترین راه برای انجام این کار استفاده از یک افزونه وردپرس است.

ابتدا باید افزونه Print My Blog را نصب و فعال کنید. برای جزئیات بیشتر ، به راهنمای گام به گام نحوه نصب افزونه وردپرس مراجعه کنید.

پس از فعال سازی ، برای پیکربندی تنظیمات باید به صفحه Print My Blog »Print Now» مراجعه کنید. از اینجا می توانید چاپ یک کپی فیزیکی ، ذخیره یک فایل PDF ، ایجاد کتاب الکترونیکی یا ذخیره آن در قالب HTML را انتخاب کنید.

ذخیره سایت با pdf توسط پلاگین

برای ایجاد و ذخیره یک فایل PDF قابل خواندن در رایانه خود می توانید Digital PDF را انتخاب کنید. در صورت تمایل ، می توانید کتاب الکترونیکی را انتخاب کنید اگر می خواهید یک کتاب دیجیتالی ایجاد کنید که می توانید آن را به صورت آنلاین منتشر کنید.

برای سفارشی کردن کپی وبلاگ خود ، برای گسترش منوی “نمایش گزینه های چاپ بیشتر” کلیک کنید.

در بیشتر موارد ، تنظیمات پیش فرض به اندازه کافی خوب هستند. اما ممکن است بخواهید از آنها عبور کنید تا مطمئن شوید نسخه وبلاگ دقیقاً همان چیزی است که شما نیاز دارید.

از منوی کشویی می توانید تعدادی فیلتر استفاده کنید. به عنوان مثال ، می توانید فقط پست ها یا فقط صفحات سایت وردپرس خود را ذخیره کنید.

همچنین می توانید چه نظمی را برای نمایش پست ها انتخاب کنید ، چه ابتدا قدیمی ترین یا جدیدترین پست را بخواهید.

انتخاب پست تایب با افزونه Print My Blog

گزینه دیگر فیلتر کردن پست ها بر اساس وضعیت آنها است. می توانید فقط پیام های منتشر شده را بارگیری کنید ، یا پیش نویس ها و پست های حذف شده را در پوشه حذف شده ها قرار دهید.

فیلتر بر اساس وضعیت آن ها

همچنین می توانید پست های خود را بر اساس دسته ها ، برچسب ها ، نویسندگان و تاریخ ها فیلتر کنید. اگر می خواهید فقط دسته های خاصی را برای یک پروژه بارگیری کنید ، یا اگر می خواهید سندی از هر مقاله توسط یک نویسنده تهیه کنید ، مفید است.

ذخیره مقاله های سایت به pdf با افزونه

این افزونه همچنین به شما امکان می دهد محتوای هدر و پست را در نسخه ذخیره شده خود نشان دهید. به طور پیش فرض ، تاریخ و مارک پلاگین انتخاب شده است ، اما اگر نمی خواهید این اطلاعات در PDF شما نشان داده شود ، می توانید این مورد را انتخاب کنید.

می توانید این فیلترها را برای هر پست اعمال کنید و انتخاب کنید چه اطلاعاتی برای هر پست مانند تاریخ منتشر شده ، نظرات ، URL و نویسنده نشان داده شود.

ذخیره مقاله های سایت به pdf با افزونه

در آخر ، می توانید چیدمان صفحه خود را تعیین کنید. Print My Blog اساساً یک فایل PDF واحد برای تمام محتوای وبلاگ شما ایجاد می کند. شما می توانید انتخاب کنید که هر پست جدید در یک صفحه جدید شروع شود تا اطمینان حاصل شود که جدایی مناسب وجود دارد.

ذخیره مقاله های سایت به pdf با افزونه

همچنین می توانید اندازه قلم ، اندازه تصویر را سفارشی کنید و انتخاب کنید آیا می خواهید پیوندهای پیوند را اضافه کنید.

آماده چاپ صفحه برای تبدیل به pdf

هنگامی که از تنظیمات راضی شدید ، برای ادامه بر روی دکمه “آماده چاپ صفحه” کلیک کنید. برای چاپ کتاب الکترونیکی ، باید از پسوند dotepub استفاده کنید.

برای ذخیره یک فایل PDF ، روی دکمه “چاپ در PDF” کلیک کنید تا فایل ذخیره شود.

توجه: عملکرد ذخیره در PDF با مرورگرهای Google Chrome و Microsoft Edge بهترین عملکرد را دارد.

اگر یک کتاب الکترونیکی ایجاد کرده اید ، ممکن است راهنمای ما در مورد نحوه افزودن بارگیری کتاب به سایت وردپرس خود مفید باشد.

چاپ پست های وبلاگ خود به عنوان یک کتاب

همچنین می توانید وبلاگ خود را برای توزیع آن در بین دوستان یا در یک رویداد به یک کتاب فیزیکی تبدیل کنید. همچنین می توانید برای فروش آن از وب سایت خود یک فروشگاه آنلاین ایجاد کنید.

Blog2Print وبلاگ شما را در WordPress ، Tumblr ، Typepad و Blogger به کتابهای حرفه ای تبدیل می کند.

آنها همچنین به شما اجازه می دهند خوراک اینستاگرام خود را به کتاب تبدیل کنید!

Blog2Print به طور خودکار محتوای شما را قالب بندی می کند. شما می توانید محتوای مورد نظر خود را انتخاب کنید ، جلد کتاب خود را سفارشی کنید ، عکس و متن تکمیلی اضافه کنید تا کتاب بیشتر به یک کتاب منتشر شده شباهت داشته باشد تا یک سری از پست های وبلاگ.

چاپ پست های وبلاگ خود به عنوان یک کتاب

بستر دیگری که می توانید استفاده کنید Into Real Pages است. آنها دارای چهار قالب هستند که می توانید انتخاب کنید ، همراه با 8 موضوع فوق العاده. شما باید جلد خود را طراحی کنید و متن و عکس اضافی اضافه کنید. آنها همچنین معاملات خوبی را در زمینه چاپ عمده ارائه می دهند.

امیدواریم این مقاله به شما کمک کند یاد بگیرید چگونه پست های وبلاگ را در رایانه خود ذخیره کنید. همچنین ممکن است بخواهید راهنمای ما را در مورد سئو وردپرس برای مبدتی ها را بخوانید.

راستی! برای دریافت مطالب جدید در کانال تلگرام یا پیج اینستاگرام فیگووب عضو شوید.

نظر شما در این‌باره چیست؟

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *