فروشگاه فیگووب

نحوه افزودن تصاویر GIF در وردپرس

اینترنت پر از انواع مختلف فایل برای اهداف خاص است. افزودن گیف در وردپرس یک پلت فرم که کاملاً عنصر رایج آنلاین است ، GIF متحرک است. این تصاویر کوتاه و متحرک معمولاً زمینه بیشتری را به اطلاعات اضافه می کنند یا در غیر این صورت جملات مختصر را به اشتراک می گذارند.

GIF متحرک در وردپرس می تواند به یک پست خاص ظاهر جذاب تری برای بازدیدکنندگان بدهد. متاسفانه بسیاری از افراد هنگام اجرای GIF در وردپرس با مشکل روبرو می شوند. به عنوان مثال ، اگر گیف انیمیشن خود را از دست بدهد چه؟

امروز ، من قصد دارم نحوه افزودن تصاویر متحرک GIF به وردپرس را به شما نشان دهم. به هیچ پلاگین اضافی نیاز ندارد و نیازی به دانستن هیچ نوع ترفند برنامه نویسی نیست.

دقیقاً GIF چیست و چرا استفاده می شود؟

در اواخر دهه 1980 ، GIF برای ایجاد تصاویر 8 بیتی با استفاده از یک پالت 256 رنگ در ابتدا ساخته شد. آنها از تصویر اصلی گرفته شده اند تا یک فایل گرافیکی ایجاد کنند که از طریق شبکه های آن زمان کوچک است و استفاده از آن آسان است.

بیشتر شما هرگز از ناامیدی ناشی از 30 دقیقه انتظار برای ارائه یک تصویر بیش از 14.4 کیلوگرم سرعت مودم dial-up مطلع نخواهید شد.برای این افزودن گیف در وردپرس خیلی مناسب است

در افزودن گیف در وردپرس آنچه GIF را خاص می کند ، امکان رندر با چندین فریم برای شبیه سازی انیمیشن است. همه اینها بدون ایجاد اندازه پرونده های عظیم غیر واقعی برای سرعت اینترنت کم سرعت امکان پذیر بود. در حقیقت ، شما می توانید ظاهری شبیه به ویدئو بدون جزئیات و رمزگذاری یک فیلم واقعی ایجاد کنید.

امروز ، GIF های متحرک به طور گسترده به عنوان میم و پیام به اشتراک گذاشته می شوند. آنها به ویژه در رسانه های اجتماعی با زیر و بم های خنده دار عمیق هستند. اینها یکی از چندین پرونده مختلف رسانه ای است که می توانید به راحتی در وردپرس جاسازی کنید .

با این حال ، یک نکته که باید به خاطر داشته باشید این است که GIF با تعداد زیادی فریم برای انیمیشن از نظر اندازه پرونده می تواند بسیار بزرگ باشد. حتی با 256 رنگ ، هر فریم درون انیمیشن تصویر دیگری است که در پرونده وارد شده و توسط رایانه ها و دستگاه ها ارائه می شود.

بسیاری از توسعه دهندگان از GIF های متحرک به عنوان بخشی از بستر بازاریابی خود استفاده می کنند. در واقع ، بسیاری از ابزارهای رایگان به طور خاص برای بازاریابی در شبکه های اجتماعی شامل توانایی ایجاد GIF هستند.

نحوه افزودن تصاویر متحرک GIF در وردپرس

بسیاری از افراد برای توقف کار انیمیشن ، GIF را به وردپرس اضافه می کنند. این هدف از داشتن پرونده برای شروع در سایت شما را شکست می دهد. با این حال ، حل این یک مشکل آسان است. که ما هم در آموزش افزودن گیف در وردپرس را آموزش خواهیم داد

برای این آموزش ، من قصد دارم نحوه افزودن GIF متحرک به صفحه جدید را به شما نشان دهم. با این حال ، اگر بخواهید یکی از آنها را به صفحه موجود یا پست در وردپرس اضافه کنید ، این روند کار خواهد کرد. همچنین فرض می کنم شما یک GIF متحرک آماده بارگذاری دارید. اگر به آن نیاز دارید ، همیشه می توانید در سایتهایی مانند Giphy.com چیز جالب پیدا کنید .

ابتدا بر روی برگه ها کلیک کرده و گزینه افزودن جدید را انتخاب کنید. این قسمت زیاد مهم نیست دوست دارید روی نوشته ها و نوشته جدید کلیک کنید.

بر روی Pages کلیک کرده و گزینه Add New را انتخاب کنید.

روی ویرایشگر متن که می خواهید GIF متحرک خود را در آن قرار دهید کلیک کنید. در این مثال ، GIF تنها چیزی است که به صفحه اضافه می شود. با این حال ، می توانید مکان نما را در هر کجای متن که می خواهید تصویر نشان داده شود ، قرار دهید.

بر روی دکمه “افزودن رسانه” بالای ویرایشگر در وردپرس کلیک کنید.

اپلود تصویر در وردپرس

بر روی تب بارگزاری از پنجره باز شده عکس گیف رو انتخاب کنید کلیک کنید.

فایل GIF مورد نظر برای بارگذاری را پیدا کنید. اگر مطمئن نیستید که کجا باید پرونده خود را جستجو کنید ، بسیاری از سیستم های رایانه ای به طور پیش فرض در پوشه Downloads ذخیره می شوند. هنگامی که انتخاب خود را انجام دادید بر روی دکمه “Open” کلیک کنید.

اپلود گیف در وردپرس

سپس GIF در گالری رسانه شما برای وردپرس قرار خواهد گرفت. برای انتخاب تصویر روی آن کلیک کنید. در سمت راست و پایین صفحه ، تنظیمات نمایش GIF را مشاهده خواهید کرد. گزینه اندازه کامل را در اندازه انتخاب کنید.

اندازه کامل تصویر

افزودن گیف در وردپرس تمام شد اکنون باید GIF خود را به درستی کار کنید. اگر تصویر در حال حرکت نیست ، ممکن است گزینه دیگری غیر از “اندازه کامل” را انتخاب کرده باشید.

چرا GIF متحرک نیاز به اندازه کامل در وردپرس دارد؟

وقتی عکسی را به وردپرس اضافه می کنید ، سیستم به طور خودکار اندازه های مختلفی از آن را ایجاد می کند. به عنوان مثال ، می توانید یک تصویر بزرگ 700 پیکسلی با عرض ویژه بارگذاری کنید و وردپرس به طور خودکار یک تصویر کوچک از آن را به ابعاد 150 × 150 ایجاد می کند. این بدان دلیل است که وردپرس از این اندازه های مختلف برای عناصر مختلف سایت استفاده می کند.

وقتی اندازه GIF به این ترتیب تغییر اندازه می یابد ، جنبه انیمیشن را از دست می دهد.

آیا می توانید GIF متحرک را به عنوان نوع پرونده دیگری ذخیره کنید؟

می توانید فایل های GIF را به عنوان مواردی مانند JPG ذخیره کنید ، اما دیگر این انیمیشن نخواهد داشت. در اکثر موارد ، ذخیره یک GIF متحرک به عنوان JPG تنها فریم انیمیشن را به عنوان تصویر ذخیره می کند. اگر می خواهید این گرافیک متحرک باقی بماند ، باید آن را به عنوان نوع اصلی “.GIF” پرونده ذخیره کنید.

آیا سایتی به دلیل GIF می تواند کند باشد؟

به دلیل تعداد فریم های GIF متحرک ، هر یک از این سرعت ها را دارد که سرعت وب سایت را کاهش دهند. این به این دلیل است که پرونده با هر بخش از انیمیشن بزرگتر می شود. به نوعی مانند بارگیری همزمان یک عکس است. حتی اگر یک GIF به خودی خود کوچک باشد ، هر فریم به اندازه کلی گرافیک می افزاید.

در وب سایت خود از گیف استفاده کنید.

تصاویر در ایجاد یک طرح جذاب نقش دارند. GIF متحرک این قابلیت را دارد که در غیر این صورت یک پست یا صفحه خسته کننده را به چیزی فعال تر تبدیل کند. با این حال ، بسیاری از موارد نیز می توانند باعث حواس پرتی شوند. خوب است که محتوای خود را با انیمیشن افزایش دهید ، اما مراقب مقدار اضافه کردن خود باشید. بین داشتن چیدمان جذاب و ایجاد چشمی برای چشم تفاوت وجود دارد.

راستی! برای دریافت مطالب جدید در کانال تلگرام یا پیج اینستاگرام فیگووب عضو شوید.

نظر شما در این‌باره چیست؟

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *