فروشگاه فیگووب

درباره افزونه یواست سئو و آیا Yoast SEO Premium ارزش خرید دارد؟

وردپرس بستر وبلاگ نویسی قدرتمندی را ارائه می دهد. با این حال ، مطمئناً از ویژگی های بهینه سازی موتور جستجو مانند اضافه کردن توضیحات متا عقب است. برای بهینه سازی سایت خود برای Google ، به پلاگین SEO نیاز دارید. Yoast با بیش از 5 میلیون نصب فعال ، محبوب ترین افزونه موجود در مخزن وردپرس است. اگرچه می توانید بیشتر ویژگی های SEO را با پلاگین رایگان دریافت کنید ، اما توسعه دهنده نسخه پرمیوم را نیز ارائه می دهد. اگر گیج هستید که می خواهید به سراغ نسخه ممتاز بروید ، ادامه مطلب را بخوانید تا نظر ما را پیدا کنید. در این مقاله درباره یواست سئو ساده و پرویموم حرف می زنیم

درباره افزونه یواست سئو و آیا Yoast SEO Premium ارزش خرید دارد؟

قیمت پلاگین Yoast SEO Premium

از آنجا که توسعه دهنده چندین افزونه را ارائه می دهد ، ابتدا می خواهیم روشن کنیم که در درباره یواست سئو پرمیوم صحبت می کنیم. این یک نسخه برتر از افزونه Yoast SEO رایگان است و در مقایسه با سایر افزونه های برتر برای اخبار ، WooCommerce ، محلی و غیره متفاوت است. شما می توانید نام را به عنوان “Yoast SEO: the # 1 WordPress SEO Plugin” در فروشگاه آنها مشاهده کنید.

قسمت افزونه yoast seo permium

افزونه یواست سئو پرمیوم با 89 دلار + مالیات بر ارزش افزوده برای مجوز یک سایت برای شما هزینه دارد. شما می توانید یک سال پشتیبانی و به روزرسانی رایگان دریافت کنید و هر سال نیاز به تمدید دارید. از آنجا که قیمت افزونه نسبت به مضامین تجاری پرهزینه است (می توانید با 59 تا 69 دلار دریافت کنید) ، صاحبان سایت در خرید نسخه برتر Yoast SEO تردید دارند.

ویژگی های Yoast Premium

در اینجا ویژگی هایی وجود دارد که علاوه بر ویژگی های نسخه رایگان ، با پلاگین حق بیمه دریافت خواهید کرد.

 • دسترسی به آکادمی Yoast SEO
 • مدیر تغییر مسیر
 • پیشنهاد پیوند داخلی
 • جدول بلوک محتوا
 • پیوندهای مرتبط ، زیرصفحه و بلوک خواهر و برادر
 • نشانه محتوای یتیم
 • پیش نمایش اجتماعی در فیس بوک و توییتر
 • بهینه سازی کلمات کلیدی با مترادف ، اشکال کلمات مرتبط
 • پلاگین به همه زبانهای محبوب موجود است
 • بینش محتوا با 5 کلمه یا عبارت پرکاربرد از مقاله
 • صادر کردن کلمات کلیدی تمرکز در CSV
 • تحقیق کلمات کلیدی با ادغام Semrush
 • ادغام کامل با صفحه ساز Elementor
 • ادغام Zapier
 • بدون تبلیغات در پنل مدیریت وردپرس
 • پشتیبانی ممتاز

مقایسه ویژگی های رایگان و پرمیوم

در اینجا مقایسه نسخه های رایگان و پرمیوم آورده شده است تا به شما کمک کند با 89 دلار دریافت کنید یا نکنید.

ویژگیرایگانپرمیوم
پشتیبانی ایمیلنهآره
بدون تبلیغاتنهآره
پیشنهاد پیوند داخلینهآره
بلوک پیوند داخلینهآره
زیرمجموعه ها و بلوک خواهران و برادراننهآره
جدول بلوک محتوانهآره
کلمه کلیدی چند تمرکزنهآره
نمایش مطالب یتیمنهآره
دسترسی Yoast SEO Academyفقط دوره های رایگاندسترسی کامل
5 کلمه برتر مقالهنهآره
پیش نمایش فیس بوک و توییترنهآره
مدیر تغییر مسیرنهآره
در تجزیه و تحلیل کلمات کلیدی متمرکز مترادف ها و اشکال کلمات را در نظر بگیریدنهآره
هشدار به روزرسانی محتوای سنگ بنایینهبله ، اگر محتوا به مدت شش ماه به روز نشود
صادر کردن کلمات کلیدی تمرکزنهآره
تجزیه و تحلیل خواناییآرهآره
خرده نانبله ، درج دستیبله ، درج دستی
ویرایشگر کلاسیک و پشتیبانی از گوتنبرگآرهآره
نقشه سایت XMLآرهآره
دسترسی Robots.txtآرهآره
به روزرسانی پلاگینبله برای نسخه رایگاننسخه 1 سال محدود 1 سال
نصب پلاگیناز مخزن وردپرساز سایت Yoast بارگیری کنید و در سایت خود بارگذاری کنید
به روز رسانی خودکارآرهنه
سوالات متداولآرهآره
نحوه مسدود کردنآرهآره
تأیید ابزارهای مدیر وبآرهآره
توصیف متا و بهینه سازی عنوانآرهآره
عنوان و شرح ویرایش انبوهآرهآره
ویژگی فهرست پذیر برای بهینه سازی پلاگینآرهآره
URL متعارفآرهآره
پیوندهای nofollow و حمایت شده را اضافه کنیدآرهآره
طرحواره را اضافه کنیدآرهآره
چند زبانجزئيآره
ادغام Semrushمحدود به 10 درخواست در روزآره
ادغام عناصرجزئيکامل
ادغام Zapierنهآره
افزودن برچسب های OpenGraphآرهآره
آرد سوخاری و جدا کننده عنوان سایتآرهآره
دسته اصلی در آرد سوخاریآرهآره

اگرچه لیست ویژگی های برتر طولانی است ، اما فکر نمی کنیم از همه آنها استفاده کنید. در ابتدا برخی از ویژگیهای مهمی را که می توان با پرداخت 89 دلار در نظر گرفت بحث خواهیم کرد. بعداً اجازه دهید ویژگی ها و گزینه های دیگر را بررسی کنیم.

1. پیشنهاد پیوند داخلی

پس از نصب پلاگین یواست سئو پرمیوم یا همان Yoast SEO Premium ، اولین چیزی که شما نیاز دارید اجرای بهینه سازی داده های SEO است. این به پلاگین کمک می کند تا هنگام ایجاد محتوا صفحات شما را فهرست بندی کرده و پیوندهای داخلی را به شما پیشنهاد دهد. می توانید پیشنهادهای پیوند داخلی را مستقیماً در صفحه ویرایشگر بلوک Gutenberg در نوار کناری سمت راست دریافت کنید. ما بیش از 2K پست در سایت داریم و یافتن پیوندهای مربوطه همیشه یک کار دردناک است. در این شرایط ، پیشنهاد پیوند داخلی یواست سئو برای ما بسیار مفید است.

پیشنهادهای پیوند داخلی Yoast
پیشنهادهای پیوند داخلی Yoast

به یاد داشته باشید ، این افزونه فقط 5 صفحه داخلی را پیشنهاد می کند ، شما باید پیوندها را به صورت دستی در محتوای خود وارد کنید. اگر پلاگین متن لنگر را در مقاله ای که پیوندها را به آن پیشنهاد می دهد ، برجسته کند ، بسیار عالی خواهد بود. با این حال ، این بدان معنا نیست که شما هنوز هم در یافتن متن لنگر مناسب برای هر لینک درد خواهید داشت.

2. بلوک های گوتنبرگ

همانطور که می دانید ، نسخه رایگان قبلاً سوالات متداول و How-To را با ویرایشگر Gutenberg ارائه می دهد . با نسخه پرمیوم ، بلوک های اضافی بیشتری دریافت خواهید کرد.

 • جدول محتوا – جدول مطالبی را وارد کنید که تمام عناوین مقاله شما را پیوند دهد
 • پیوندهای مرتبط – می توانید از 5 پیشنهاد پیوند داخلی به عنوان ابزارک مقالات مرتبط استفاده کنید
 • زیرمجموعه ها و خواهر و برادرها – برای پیوند دادن زیرصفحه ها در صفحه والدین و خواهر و برادرها در زیرمجموعه ها استفاده می شود.
بلوک های افزونه یواست سئو پرمیوم

هر دو جدول مطالب و پیوندهای مرتبط مفید هستند. با این حال ، مشابه پیوند داخلی ، باید آنها را به صورت دستی در هر پست وارد کنید. چون از بسیاری از صفحات / زیرشاخه ها استفاده نمی کنیم ، استفاده زیادی از زیرمجموعه ها و بلوک خواهر و برادر نمی بینیم.

3. بهینه سازی کلمات کلیدی

نسخه رایگان به شما امکان می دهد یک کلمه کلیدی متمرکز را در ویرایشگر با جعبه متا اختصاص دهید. با نسخه برتر می توانید از چندین کلمه کلیدی تمرکز در یک مقاله استفاده کنید. این افزونه همچنین جمع ، مترادف و سایر اشکال کلمه کلیدی تمرکز را برای تجزیه و تحلیل محتوا در نظر خواهد گرفت. برای انجام تجزیه و تحلیل آفلاین ، می توانید کلمه کلیدی تمرکز همه مقالات را با فرمت CSV بارگیری کنید.

عبارت کلیدی مرتبط

به عنوان بخشی از بینش محتوا ، می توانید 5 کلمه پرکاربرد در مقاله را مشاهده کنید. می توانید از این تحلیل استفاده کنید تا متوجه شوید آیا به درستی از کلمه کلیدی تمرکز استفاده می کنید یا از بهینه سازی اشتباه برای کلمه کلیدی دیگر جلوگیری کنید.

بینش محتوا
بینش محتوا

4. مدیر تغییر مسیر

هر زمان که صفحه ای را حذف می کنید ، افزونه Yoast SEO premium پیشنهاد می کند برای جلوگیری از از دست دادن رتبه بندی آن صفحه ، یک تغییر مسیر دهید. می توانید بر روی دکمه “هدایت آن به URL دیگر” کلیک کنید تا یک پنجره بازشو دریافت کرده و URL صفحه جدید را وارد کنید.

پیشنهاد تغییر مسیر دهید
پیشنهاد تغییر مسیر دهید

می توانید به قسمت “سئو >> تغییر مسیر” رفته و هدایت ها را به صورت دستی ایجاد یا حذف کنید. قسمت خوب این است که شما می توانید با استفاده از فایل CSV یا پرونده .htaccess یا از پلاگین های دیگر ریدایرکت ها را وارد کنید. افزونه Yoast SEO premium از وارد کردن هدایت ها از افزونه های Redirection ، Safe Redirect Manager و Simple 301 Redirects پشتیبانی می کند.

ریدایرکت در یواست سئو پرمیوم

متأسفانه ، مدیر تغییر مسیر بسیار ساده است و هیچ گزینه ای برای نظارت بر ترافیک به صفحه تغییر مسیر یافته یا 404 گزارش وجود ندارد. شما افزونه های رایگان و برتر مانند Redirection دارید که این کار را بسیار بهتر انجام می دهند.

5. مطالب یتیم

افزونه Yoast SEO premium مقالاتی را به شما نشان می دهد که هیچ لینک داخلی ندارند. می توانید این اطلاعات را در صفحه فهرست ارسال در پنل مدیریت خود دریافت کنید. در مورد ما ، متوجه شدیم که 375 مقاله هیچ پیوند داخلی ندارند. این فرصتی است که ما می توانیم مقالات را برای ایجاد یک ساختار پیوند داخلی سالم پیوند دهیم.

محتوای تنها

با این حال ، اگر تعداد مقالات محدودی در سایت خود دارید ، ممکن است به هیچ عنوان نیازی به این مقاله نباشد.

6. ادغام ها

نسخه های اخیر افزونه Yoast SEO premium بر ادغام های شخص ثالث تمرکز دارد.

 • پیش نمایش نتیجه اشتراک گذاری در فیس بوک و توییتر
 • تجزیه و تحلیل کلمات کلیدی با Semrush
 • ادغام با Elementor برای افزودن داده های متا در ویرایشگر Elementor
 • با ایجاد Zaps با Zapier محتوای خود را با بیش از 1000 شبکه به اشتراک بگذارید

این یکپارچه سازی ها فقط زمانی مفید است که شما از ابزارهای شخص ثالث استفاده می کنید و با آنها آشنا هستید. به عنوان مثال ، اگر از صفحه ساز Elementor استفاده می کنید ، می توانید به راحتی از طریق ویرایشگر ، داده های SEO را اضافه کنید. با این وجود ، هنگام استفاده از هیچ یک از این ابزار ، هیجان زده نخواهید شد.

سایر ویژگی های کمتر مفید

سایر ویژگی های ارائه شده با نسخه ممتاز از نظر هزینه چندان مفید نیستند.

 • چند زبان – درصورتی که نیازی به استفاده از پلاگین به زبان خاصی نباشید ، هیچ فایده ای برای شما نخواهد داشت.
 • تبلیغات  – نسخه رایگان Yoast تبلیغات افزونه های برتر را در نوار کناری تنظیمات افزونه نشان می دهد. با نسخه ممتاز می توانید از شر این تبلیغات خلاص شوید. تمیز نگه داشتن پنل مدیریت یک عادت خوب است ، با این حال ، پس از راه اندازی اولیه ، مرتباً به صفحه تنظیمات دسترسی نخواهید داشت. در حقیقت ، یک افزونه رایگان برای حذف تبلیغات Yoast از پنل مدیریت وردپرس وجود دارد (خوب ، جای تعجب است که مردم برای این افزونه ایجاد می کنند).
 • پیش نمایش اجتماعی – می توانید پست را در فیس بوک و توییتر از طریق ویرایشگر پیش نمایش کنید. این افزونه به شما امکان می دهد تصویر ، عنوان و توضیحات را برای اشتراک گذاری فیس بوک و توییتر تغییر دهید. با این حال ، این امر چندان مفید نخواهد بود زیرا باید از نحوه به نظر رسیدن محتوای به اشتراک گذاشته شده در فیس بوک و توییتر آگاه باشید. از آنجا که به طور کلی هنگام به اشتراک گذاری از تصاویر برجسته استفاده می شود ، دیگر علاقه ای به تغییر این مورد برای هر پست نخواهید داشت.
پیش نمایش اجتماعی

گزینه های جایگزین برای ویژگی های برتر

مشکلی که در Yoast SEO premium وجود دارد این است که می توانید با سایر افزونه ها بیشتر ویژگی ها را رایگان دریافت کنید. در واقع ، شما به روش خودکار و بسیار مفیدی برای انجام کارها با پلاگین های رایگان دسترسی پیدا خواهید کرد.

 • جدول مطالب – مقاله ما را در مورد چگونگی افزودن جدول مطالب در سایت وردپرس بررسی کنید . افزونه های زیادی برای این منظور در دسترس است و می توانید بدون مداخله دستی ، جدول مطالب را به طور خودکار روی هر پست وارد کنید.
 • پیوندهای داخلی – این ویژگی را می توانید با افزونه های مربوط به پست های درون خطی دریافت کنید که براساس دسته و برچسب های مقاله فعلی ، پیوندها را به طور خودکار وارد می کند.
 • پیوندهای مرتبط – این گزینه را می توانید با هر پلاگین مربوط به پست همراه با گزینه هایی برای سفارشی کردن تصویر برجسته ، تعداد پیوندها و محل قرارگیری ، دریافت کنید.
 • مدیر تغییر مسیر – تغییر مسیر و سایر افزونه ها ردیابی صفحه تغییر مسیر یافته ، نظارت بر 404 ، ارسال پست های اصلاح شده گروهی و هدایت مجدد دستی ، هدایت های واردات / صادرات و غیره را ارائه می دهند. با افزونه Yoast premium هیچ یک از این ویژگی ها را نخواهید داشت.
 • پیش نمایش اجتماعی – نسخه رایگان برچسب های متا OpenGraph را اضافه می کند که توسط فیس بوک و بسیاری از سیستم عامل های اجتماعی استفاده می شود. مگر اینکه ، شما می خواهید تصویر و محتوا را تغییر دهید ، پیش نمایش مشاهده قطعاً یک ویژگی برتر نیست. متناوباً ، می توانید این نوع ویژگی را با افزونه های اشتراک اجتماعی دریافت کنید .
 • آکادمی جستجوگرها – به همراه نسخه ممتاز ، دسترسی کاملی به آکادمی Yoast SEO خواهید داشت. با میلیون ها مقاله و فیلم رایگان برای Yoast SEO ، شاید برای یادگیری SEO نیازی به آموزش های برتر ویدیویی نباشید .

منطقه برای بهبود

با کمبود جذابیت 89 دلاری ، نسخه برتر نیز با مشکلات زیادی همراه است.

 • Breadcrumbs – نسخه برتر درج کد دستی مورد نیاز برای آرد سوخاری را حل نمی کند. برای استفاده از آرد سوخاری Yoast هنوز باید کد PHP را در قالب های قالب قرار دهید. این موضوع تعجب آور است.
 • پشتیبانی برتر – می توانید با استفاده از جعبه گپ در سایت Yoast سوال کنید. با این حال ، این حالت از طریق حالت پشتیبانی ایمیل عبور می کند و برای دریافت پاسخ باید یک یا دو روز صبر کنید. متوجه شدیم که بلوک های زیرشاخه ها و خواهران در ویرایشگر وجود ندارد. ما موضوع را گزارش کردیم و پاسخ زیر را دریافت کردیم. همانطور که متن برجسته شده را مشاهده می کنید ، هیچ تعهدی برای رفع آن حتی یک اشکال شناخته شده وجود ندارد. در بالا ، توسعه دهندگان براساس اولویت های کلی کار می کنند و مشکلات شما بر برنامه آنها تأثیر نمی گذارد. بسیاری از کاربران این نوع پاسخ را نمی پذیرند پشتیبانی فوق العاده ای است که ارزش پرداخت آن را دارد.

آیا می توانم نسخه یواست سئو پرمیوم بخرم؟

امیدوارم ، جزئیات فوق به شما کمک کند ویژگی های برتر را که با پلاگین یواست سئو پرمیوم دریافت می کنید ، درک کنید. حال ، باید دو سوال مهم برای پاسخ دادن وجود داشته باشد:

 1. آیا ارزش خرید دارد؟ – بر اساس ویژگی های حق بیمه موجود ، ما نمی دانیم ارزش پرداخت هر سال 89 دلار است. با استفاده از افزونه های دیگر می توانید همه موارد خوب را به صورت رایگان و با کیفیت بهتر دریافت کنید. همچنین خوب است که از پیش نمایش اجتماعی ، تبلیغات ، پشتیبانی و دسترسی به آکادمی سئو که ممکن است اصلاً نیازی به آن نداشته باشید چشم پوشی کنید. وقتی تعهدی برای رفع اشکالات خودشان وجود نداشته باشد ، پشتیبانی حق بیمه معنی نخواهد داشت.
 2. چرا ما از نسخه یواست سئو پرمیوم استفاده کردیم؟ – ممکن است بپرسید چرا خرید نمی کند اگر ارزش خرید ندارد. ما می خواهیم از توسعه دهندگان برای نسخه عالی عالی که مایل به پرداخت یک سپاس هستند ، تشکر کنیم. علاوه بر این ، ابزارهایی مانند پیشنهاد پیوندهای داخلی در مورد ما بسیار مفید هستند زیرا ما باید پیوندهای مرتبط را از مقالات موجود در 2K + پیدا کنیم. بنابراین منطقی است که فارغ از کیفیت پشتیبانی ، از نسخه برتر برای منافع متقابل استفاده کنیم.

اگر می خواهید به نسخه رایگان Yoast پایبند باشید و مقداری پول برای سرمایه گذاری در سایت خود داشته باشید ، خرید نسخه برتر را به شما توصیه می کنیم. امیدواریم ویژگی های شگفت انگیزی در نسخه های بعدی وجود داشته باشد. با این حال ، اگر سایتی را با بودجه محدود اجرا می کنید ، دیگر نیازی به نسخه ممتاز نخواهید داشت. در این مرحله ، هیچ ویژگی SEO را با نسخه برتر از دست نخواهید داد و برای بهینه سازی با افزونه های رایگان ادامه می دهید.

سوالات متداول درباره Yoast SEO Premium

1. قیمت افزونه یواست سئو پرمیوم چقدر است؟

هزینه این افزونه برای مجوز یک سایت 89 دلار است. همراه با یک سال پشتیبانی و به روزرسانی. بعد از یک سال ، باید افزونه را تمدید کنید که می توانید با 25٪ تخفیف دریافت کنید. ویژگی های برتر پس از یک سال به کار خود ادامه می دهند ، تمدید به شما کمک می کند تا به روزرسانی های بیشتر و یک سال پشتیبانی اضافی دریافت کنید.

2. آیا ضمانت برگشت وجه وجود دارد؟

بله ، هنگام گزارش یک مسئله معتبر با افزونه ، یواست سئو 30 روز ضمانت استرداد وجه و بازپرداخت مبلغ را ارائه می دهد. با این حال ، بازگشت پول پس از 30 روز از فعال شدن اشتراک و خرید تمدید معتبر نیست.

3. چگونه یواست سئو پرمیوم را نصب کنیم؟

روند نصب در مقایسه با سایر افزونه های ممتاز متفاوت است. برای بارگیری فایل افزونه حق بیمه باید اشتراک را در سایت Yoast فعال کنید. شما باید دامنه خود را در سایت یواست فعال کنید اما با خرید از ما فقط مثل افزونه های دیگه که در مخزن وردپرس هستن رایگان فعال می کنید

4. آیا نسخه برتر می تواند رتبه سایت من در Google را بهبود بخشد؟

نه مستقیم شما باید مراحل SEO را دنبال کنید و پلاگین پرمیوم به طور خودکار تاثیری در رتبه بندی ندارد. با این حال ، استفاده از ساختار داخلی مناسب و راه اندازی تغییر مسیرها می تواند در طولانی مدت به سایت بهینه سازی شده کمک کند.

5- آیا می توانم از افزونه های دیگر برای راه اندازی مجدد ، جدول محتوا و پست های مرتبط استفاده کنم؟

بله، تو میتونی. همانطور که در مقاله ذکر شد ، افزونه های رایگان ویژگی های بیشتری نسبت به نسخه یواست سئو پرمیوم برای اهداف خاص ارائه می دهند.

6. پشتیبانی حق بیمه چطور؟

آنها مانند ورود به سایت شما مانند بسیاری از توسعه دهندگان پشتیبانی شخصی نمی کنند. شما یک پاسخ کلی دریافت خواهید کرد که ممکن است مشکلات شما را حل نکند.

7. آیا می توانم افزونه را خریداری کنم؟

اگر بودجه دارید و می خواهید چندین ویژگی بهینه سازی را در یک پلاگین واحد ترکیب کنید ، توصیه می کنیم Yoast SEO premium را خریداری کنید. در غیر این صورت ، ارزش آن را ندارد که قیمت بالایی داشته باشد. می توانید از ما با قیمت مناسب خریداری کنید.

راستی! برای دریافت مطالب جدید در کانال تلگرام یا پیج اینستاگرام فیگووب عضو شوید.

نظر شما در این‌باره چیست؟

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *