فروشگاه فیگووب

10 عادت موثر وبلاگ نویس موفق وردپرس که می تواند خیلی به شما کمک کند

امروزه ساده ترین کاری که می توانید انجام دهید راه اندازی وبلاگ خودتان است. بسترهای نرم افزاری مانند وردپرس به شما امکان می دهد با حداقل 80 هزار تومان در ماه وب سایت ایجاد کنید. با این حال ، وقتی به وب سایت های موجود در اینترنت نگاه می کنید ، همه وب سایت ها موفق نیستند. 90٪ از وبلاگ نویسان در سه سال اول سایت را می بندند یا بدون نظارت ترک می کنند. اگر می خواهید وبلاگ خود را راه اندازی کنید، در اینجا 10 عادت برتر موثر است که باید برای تبدیل شدن به یک وبلاگ نویس موفق در وردپرس دنبال کنید.

قبل از خواندن

خوب ، پیش شرط های خاصی برای وبلاگ نویس موفق وجود دارد. این ضروری است؛ مهم نیست که شما از وردپرس یا سیستم عامل دیگری برای انتشار سایت خود استفاده می کنید. یافتن جایگاه مناسب ، تمرکز بر ساخت محتوا و انتظار صبورانه به نوعی پیش نیاز هر وبلاگ نویس موفق است. از همه مهمتر ، شما نباید با جستجوی وب سایت شخصی در دام نوع گیرهای زیر گیر بیفتید:

  • رئیس خود باشید
  • کار 9 تا 6 را ترک کنید و وبلاگ نویس موفق را شروع کنید
  • با بازاریابی شرکت های وابسته ماهیانه 10K درآمد کسب کنید
  • یک دانشمند وبلاگ شوید

همه این مواد بی ارزش متناسب با نیاز و رویکرد شما نیستند. از طرف دیگر ، وب سایت های زیادی وجود دارند که توسط سرمایه گذاران پشتیبانی و تأمین مالی می شوند. سرمایه گذاری میلیون ها دلار برای راه اندازی یک وبلاگ برای یک وبلاگ نویس فردی امکان پذیر نیست. بنابراین ، واقعیت اصلی را درک کنید و به جای تلاش برای تکرار شخص دیگر ، بر قدرت خود در ساخت وبلاگ خود تمرکز کنید. پرداخت 5 راهنمایی ضروری برای وبلاگ نویسی موفق قبل از شما سعی می کنید برای مدیریت وبلاگ وردپرس.

اجازه دهید در مورد هر موضوع به طور مفصل بحث کنیم.

1. بدون سرقت محتوا

مهمترین نکته این است که صادق باشید. سعی نکنید محتوای وب سایت های دیگر را دوباره پردازش یا سرقت کنید. خوب ، سرقت مطالب از سایت های دیگر مجازات واقعی ندارد . با این حال ، شما نمی توانید 10 سال در زندگی خود این کار را انجام دهید. اگر قصد استخدام فریلنسر را دارید ، قبل از انتشار مطالب ، حتماً دزدی ادبی را بررسی کنید. در صورتی که چیزی در انتشار از دست رفته است و بعداً آن را پیدا کردید ، در برداشتن مطالب دریغ نکنید.   

نادرستی مطلق در دنیای وردپرس این است که بگوییم ، “راهنمای 30 دقیقه ای برای راه اندازی وبلاگ وردپرس” یا “5 دقیقه نصب وردپرس”. بله ، شما می توانید وبلاگ را در 30 دقیقه راه اندازی کنید یا وردپرس را در 5 دقیقه نصب کنید – این درست است. با این حال ، شما یک وبلاگ اسکلت دریافت خواهید کرد و مورد بعدی که خواهید فهمید این است – “محتوا پادشاه است”. برای ایجاد محتوای پادشاه ، باید سالها وقت و سرمایه گذاری صرف کنید. بنابراین ، سالها زحمت کسی را سرقت نکنید.

2. با نصب محلی در اطراف بازی کنید

وردپرس برای کار و مدیریت پیچیده است. برای راه اندازی سایت به زمان زیادی نیاز دارد. بهترین راه برای تمرین داشتن توسعه محلی یا محیط محلی است. ما به شدت توصیه می کنیم لپ تاپ / رایانه خود را برای مدیریت محتوای خود به صورت محلی داشته باشید. برنامه هایی مانند MAMP ، WAMP و Local توسط Flywheel وجود دارد که به شما امکان می دهد وردپرس را روی رایانه خود نصب کنید و تنظیمات را مدیریت کنید.

از طرف دیگر ، شما همیشه باید یک سایت صحنه سازی داشته باشید که سایت اصلی خود را تکثیر می کند. این را می توانید روی سرور داشته باشید یا بهتر است آن را در رایانه خود داشته باشید. اطمینان حاصل کنید که قبل از انجام آن در سرور مستقیم ، هرگونه تغییر در سایت محلی یا محلی را آزمایش و استقرار می دهید. این به شما کمک می کند تا در صرفه جویی در وقت کافی در جلوگیری از شکستن وب سایت زنده و اجرای با حالت عیب یابی.

3. مطالب را به روز نگه دارید

وردپرس یک نرم افزار کاربردی است. مشابه هر نرم افزار IT دیگر ، برای محافظت در برابر هکرها ، باید برنامه را به روز کنید. وقتی به آمار سایت رسمی WordPress.org نگاه می کنید ، بیش از 70٪ وب سایت WordPress از نسخه منسوخ شده استفاده می کند. این وب سایت ها هدف هکرها هستند. شما باید PHP ، طرح زمینه ، پلاگین و هسته اصلی وردپرس را به آخرین نسخه به روز کنید.

قبل از استفاده از تغییرات در تنظیمات تولید ، اطمینان حاصل کنید که در سرور محلی آزمایش می کنید.

4. پلاگین کمتر و موضوع مینیمالیستی

یک ضرب المثل مشهور وجود دارد که می گوید – “سادگی نهایت پیچیدگی است”. 90٪ از تم های تجاری ویژگی های نامحدود تحت یک موضوع واحد را ارائه می دهند. ممکن است شما به همه این ویژگی ها نیازی نداشته باشید ، مخصوصاً هنگام شروع بلاگ جدید به عنوان فرد. علاوه بر این ، این مضامین با کد کوتاه سنگین با تکیه بر پلاگین های صفحه ساز کار می کنند و از JavaScript زیادی استفاده می کنند که سرعت وب سایت شما را کم می کند. بعداً امکان تغییر موضوع وجود ندارد. بنابراین ، به جای اینکه به دنبال موضوعات زیبا و پر زرق و برق باشید ، یک موضوع حداقل را انتخاب کنید که نیاز شما را برآورده کند.    

پلاگین ها شمشیرهای دو لبه هستند. وردپرس برخلاف یک تم در یک سایت ، از افزونه های نامحدود در نصب تک پشتیبانی می کند. بسیاری از وبلاگ نویسان 40 تا 50 افزونه را بر روی وبلاگی که در سرور مشترک قرار دارد نصب می کنند. این باعث کند شدن وبلاگ شما ، ایجاد درگیری هنگام به روزرسانی و از بین بردن ویژگی های سایت می شود. اطمینان حاصل کنید که افزونه های خود را به کمتر از 20 محدود کنید و پلاگین های با کیفیت مناسب را برای نیاز خود انتخاب کنید. حتی پلاگین های با کیفیت مانند Yoast SEO ، WooCommerce یا W3 Total Cache پلاگین ها در سرور میزبان اشتراکی مشکل ایجاد می کنند.

می توانید افزونه را در سایت محلی نصب کرده و جداول پایگاه داده backend را بررسی کنید تا از نحوه کار افزونه مطلع شوید. به عنوان مثال ، WooCommerce بیش از 30 جدول در پایگاه داده ایجاد می کند. همچنین این برنامه ردیابی سفارش و تجزیه و تحلیل فروشگاه را در پنل مدیریت وردپرس اضافه می کند. اگر به فروشگاه آنلاین نیاز دارید ، اطمینان حاصل کنید که به جای استفاده از سرور مشترک ، سایت خود را در VPS یا سرور اختصاصی میزبانی WooCommerce میزبانی کنید.

5. به روز رسانی محتوای دوره ای

Google عاشق وبلاگهایی است که به طور منظم محتوای با کیفیت منتشر می کنند. هنگام انتشار پست های وبلاگ ، وبلاگ وردپرس مطالب زیادی ایجاد می کند. این پست در RSS RSS سایت ، RSS RSS ، بایگانی دسته ها ، بایگانی برچسب ها ، بایگانی نویسندگان ، بایگانی تاریخ و غیره اضافه خواهد شد. بسیاری از سیستم عامل های سندیکا از این فیدها استفاده می کنند و محتوای سفارشی را به کاربران خود ارائه می دهند. بنابراین ، انتشار دوره ای مطالب باعث زنده ماندن سایت شما و افزایش موتور جستجو و تعامل کاربر می شود.

6. پشتیبان گیری منظم

بسیاری از افراد یک طرف ماجرا را به شما می گویند که وردپرس محبوب ترین قدرت بیش از 30٪ وب سایت ها در وب است. آنها بخش دیگری از داستان را نمی گویند – هکرها روزانه به میلیون ها سایت وردپرس حمله می کنند. محبوبیت همچنین با مشکلی همراه است تا همیشه امنیت داشته باشد.

فاجعه هر زمان ممکن است رخ دهد ، حتی اگر مراقب باشید. بهترین راه برای بازیابی ، پشتیبان گیری روزانه از سایت خود است. می توانید به شرکت میزبان اعتماد کنید ، یک پلاگین پشتیبان خریداری کنید یا خودتان نسخه پشتیبان تهیه کنید . همچنین نگه داشتن یک سایت محلی با پشتیبان گیری خود یک روش خوب است تا آزمایش پلاگین ها و مضامین آسان باشد.

7. بر تجربه کاربر تمرکز کنید

وبلاگ نویس موفق سایت خود را برای Google ایجاد نمی کند بلکه به تجربه کاربر توجه می کند. Google هر ساله هزاران بار الگوریتم را به روز می کند و ساخت وبلاگ بر اساس صفحات نتایج فعلی جستجو را غیرممکن می کند. در طول دوره ، مفید بودن محتوای شما برای کاربران به جای جستجوی Google در مورد وضعیت وبلاگ شما تصمیم می گیرد.

8. استفاده از موارد برتر

ضرب المثل را بخاطر بسپار – “هیچ ناهاری رایگان وجود ندارد”. تمام تم ها و افزونه های رایگان در صورت نیاز به پشتیبانی یا شخصی سازی ، هزینه زیادی برای شما خواهند داشت. بله ، استفاده از افزونه های رایگان مانند Yoast SEO اجتناب ناپذیر است زیرا نیاز به وبلاگ ساده را برآورده می کند. با این حال ، انتظار خود را حفظ کنید که هر به روزرسانی در این افزونه ممکن است سایت شما را خراب کند و شما باید خود به دنبال راه حل آن باشید.

با توجه به این نکته ، ما به شدت توصیه می کنیم یک موضوع برتر را انتخاب کنید. این به شما کمک می کند تا سریع از توسعه دهنده تم پشتیبانی کنید و تضادهای پلاگین را برطرف کنید.

9. بازیافت و نگهداری محتوا

بازیابی پست های وبلاگ برای وبلاگ جدید لازم نیست. ما تقریباً یک دهه این وبلاگ را اداره می کنیم و دارای پست های وبلاگ 2K + در گروه های مختلف هستیم. به روز نگه داشتن تمام مطالب در هر زمان ممکن نیست. بنابراین ، برای ما به روزرسانی و بازیافت محتوا برای جلوگیری از تجربه بد کاربر ضروری است.

علاوه بر نگهداری محتوا ، برای راه اندازی وبلاگ وردپرس نیز باید چندین وظیفه تعمیر و نگهداری را انجام دهید . پاک کردن نظرات هرزنامه، حذف محتوای پایگاه داده ناخواسته و به روزرسانی موضوع / پلاگین / PHP / هسته وردپرس وظایف نگهداری منظم یک وبلاگ نویس وردپرس است.

راستی! برای دریافت مطالب جدید در کانال تلگرام یا پیج اینستاگرام فیگووب عضو شوید.

نظر شما در این‌باره چیست؟

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *