شما این محصولات را انتخاب کرده اید

سبد خرید

  فیگووب چیست و چه مزیت هایی به کاربران خود ارائه می کند؟

  کلیه کاربران فیگووب به دو گروه طراحان (فروشندگان) و خریداران تقسیم میشوند ،هر کاربری که در گروه طراحان قرار میگیرد میتواند محصولات طراحی شده خود را در وب سایت به فروش برساند. هر محصول توسط کارشناسان فیگووب با بررسی کامل ویژگی ها و امکانات و دیگر معیارها قیمت گذاری و تایید می شوند این قیمت گذاری نسبت به طراحی اختصاصی برای یک فرد یا شرکت به مراتب پایین تر است که برای خریداران قیمتی مناسب و به فروش رسیدن به تعداد بالا برای طراح و فروشنده نیز سوددهی خوبی خواهد داشت.

  ۶ ماه گارانتی بازگشت وجه

  با خرید هر محصول از فیگووب، ۶ ماه پشتیبانی تضمین شده همراه با گارانتی بازگشت وجه دریافت خواهید کرد

  بروزرسانی محصولات

  تمام محصولات فیگووب بروزسانی می شوند و تا اخرین نسخه وردپرس سازگاری دارند

  محصولات با کیفیت

  تمام محصولات فیگووب توسط کارشناسان ما تایید و بعد منتشر می شود

  داستان فیگووب

  این سایت ابتدا از سال 2020 آغاز به کار کرد. “فیگووب” فروشگاه آنلاین عرضه محصولات دیجیتال است . فیگووب با اجتناب از تبلیغات مرسوم و ایجاد هیاهوی تبلیغاتی از همان ابتدا سعی کرده است با هدف ارائه کامل ترین و تخصصی ترین محصولات با مناسب ترین قیمت ها و همچنین پشتیبانی حرفه ای و پایدار که توسط فروشندگان محصولات ارائه می شود در کنار مشتریان خود باشد و سهم بزرگی از بازار کسب و کار های اینترنتی را احاطه نماید.

  ارزش های شرکت

  ما بر این باوریم در یک تیم، تمام اعضا باید با نهایت تلاش و به صورت اصولی و با دقت ۱۰۰ درصد کار کنند زیرا ایمان داریم کیفیت کار به خودی خود مهمترین تبلیغ است. این را نیز می دانیم که تمام موفقیت های بزرگ زمانی به وجود می آیند که کارهای کوچک به صورت حرفه ای و درست انجام شوند. استراتژی ما در سایت فیگووب ، آماده سازی و بروزرسانی پلتفرم سایت، افزایش فروش برای فروشندگان، ایجاد بازار فروش و در نهایت به عنوان حامی خریدار تعیین گردیده است. ما معتقدیم که هر فرد می تواند از سایت فیگووب و همچنین سایر مارکت های ما با توجه به نیاز خود سود ببرد.

  به اشتراک گذاری دانش

  احترام

  کار تیمی

  رضایت

  تفکر انتقادی

  رهبری و پیگیری

  احساس فوری

  ارتباطات

  فیگووب مکانی امن برای فروش

  فیگووب دارای گارد اختصاصی است که جلوگیری از سوءاستفاده محصولات شما می کند

  برای ساخت فروشگاه و شروع فروش محصولاتتان از طریق فیگووب همین حالا شروع کنید

  فیگووب بزرگترین و مورد اعتمادترین مرجع خرید و فروش قالب حرفه ای وردپرس و افزونه تجاری وردپرس به صورت کاملا فارسی و راستچین

  منم می خوام فیگوی شوم